ShimSham - warszawski swing | Szkoła tańca
back

Szkoła tańców retro wchodzi w XXI wiek

Szkoła tańców retro wchodzi w XXI wiek

Prawdą jest, że Shim Sham zawsze hołdował temu co najlepsze z lat 20stych.  Nie możemy jednak pozwolić, aby nasza pasja do tańców swingowych wiązała się wyłącznie z nostalgią i tęsknotą za czasami minionymi. By zatem nie popadać  w romantyczny smutek niczym Owen Wilson w „O Północy w Paryżu”, otwieramy  się na wszelkie nowinki – zwłaszcza te technologiczne. Jedną znich jest aplikacja Booksy, która umożliwia zarejestrowanie się na zajęcia indywidualne przy użyciu przeglądarki lub aplikacji w Waszym telefonie. Czy to w tramwaju, czy siedząc w wagoniku drugiej linii metra, czy zwiedzając ulice Nowego Jorku – będziecie mogli od ręki wybrać dzień i godzinę, które spędzicie ćwicząc wraz z nami swój ulubiony taniec. Co więcej – zrobicie to szybciej niż zajmuje Wam krok podstawowy charlestona. Spróbujcie już teraz na stronie grafiku lub tutaj :)

 Shim Sham - Warszawski Swing i Booksy

Czy coś zapłacicie za umawianie wizyt przez Booksy?

Ależ Nie! Aplikacja Booksy i dokonywanie rezerwacji są zupełnie darmowe.

Czy możecie zmienić datę umówionej wizyty?

Ależ Tak. Wystarczy skorzystać z opcji „Reschulde” przy widoku rezerwacji. Można wówczas wybrać nowy termin i godzinę usługi.

Czy rezerwacja jest pewna, czy powinniście jeszcze czekać na kontakt od nas?

Jeśli zaraz po wysłaniu informacji o rezerwacji zmienił Ci się ekran i widzisz status rezerwacji „potwierdzona” – to TAK, Twoja rezerwacja jest pewna. Natomiast jeśli status brzmi „niepotwierdzona” oznacza to, że musimy się jeszcze upewnić czy w tym terminie nie dajemy jakiegoś pokazu. W takim wypadku odpiszemy czym prędzej w celu bądź potwierdzenia spotkania, bądź z propozycją innego terminu.

Gdzie pojaiwają informacje na temat zamówionej wizyty?

Po dokonaniu rezerwacji wyświetli Ci się ekran ze wszystkimi danymi dotyczącymi Twojej rezerwacji. Zobaczysz termin oraz status rezerwacji: „potwierdzona” lub „niepotwierdzona”. Te informacja o zamówionej wizycie pojawią się również przy Twoim profilu „moje rezerwacje”.

Jak dodać Shim Sham do ulubionych?

Na widoku naszej szkoły w aplikacji Booksy, na zdjęciu w prawym górnym rogu jest „serduszko”. Wystarczy odznaczyć serduszko, tak aby było wypełnione <3

Wejdźmy zatem razem swingowym krokiem w XXI stulecie :)

Prev post Zajęcia wprowadzające z Lindy Hopa

Chcesz liznąć tańca retro jakim jest Lindy Hop? Masz ku temu okazję już 24go stycznia! ShimSham…

Next post Zapisy na nowy sezon taneczny

Dwie grupy początkujące lindy hop startują w lutym i w marcu Po wspaniałych zajęciach wprowadzających…