ShimSham - warszawski swing | Szkoła tańca
back

Ruszają nowe zajęcia z bluesa

Lubisz bluesa? Wiedziałeś, że do tego można tańczyć? Daj się porwać muzyce i zapisz się na nowe zajęcia

Już od 13go marca, na przekór czarnym kotom, rozstawionym drabinom i tylko-trójlistnym koniczynom rozpoczynamy regularne zajęcia z tańca bluesowego. A uczyć będzie nie byle kto bo sam David Tritel – międzynarodowy instruktor bluesa prosto z kolebki tej muzyki czyli ze Stanów Zdjednoczonych. David na codzień prowadzi zajęcia z tego pięknego tańca w Krakowie ale specjalnie dla Was będzie przyjeżdżał co drugi tydzień na solidne 2 godziny zajęć. Co więcej, nie musicie umieć tańczyć, nie musicie znać żadnych kroków. Przychodzicie na zajęcia i dajecie się ponieś muzyce bo wszystkich innych elementów nauczy Was David.

Zajęcia będą prowadzone po angielsku ale bez obaw, wystarczą podstawy aby zrozumieć Davida :)

O której

Zajęcia będą odbywać się w piątki. Rozpoczną się o godzinie 20:00 i potrwają 2 godziny czyli do 22:00

Kiedy

Bluesowe serce Warszawy będzie bić w dniach:
13, 27 marca
3, 17 kwietnia
8, 22 maja

A gdzie?

Zespół Szkół Specjalnych (ZSS) nr. 63, ul. Elektoralna 12/14 (sala na 1 piętrze). Podpowiedź: trzeba obejść budynek Mazowieckiego Centrum Kultury bo wejście do ZSS jest od tyłu.

A cena?

80 pln za miesiąc zajęć.

Rejestracja

Wypełnijcie formularz na stronie Shimsham.pl/zapisy zaznaczająć sekcję Blues. Pary będą miały pierwszeństwo w rejestracji a osoby rejestrujące się oddzielnie będą musiały poczekać aż znajdziemy parytet.

A co potem?

Po to uczycie się tańczyć aby móc wykorzystać zdobyte umiejętności w praktyce. Dlatego też po zajęciach zapraszamy na bluesową potańcówkę. Muzykę na żywo, DJa i świetny klimat bluesowy zapewni nam Irish Pub Miodowa. Miodzio! Zatem zabierzcie swoich znajomych aby złapali bakcyla :)

Prev post Warsztaty Blues Weekend

Czujesz bluesa? Chcesz tańczyć bluesa? Mamy weekendowe warsztaty dla Ciebie :) 28go marca zapraszamy wszystkich obecnych…

Blues in English
Next post Blues in English

Since March, Shim Sham - Warszawski Swing has been organizing a regular blues dance class.…