ShimSham - warszawski swing | Szkoła tańca
back

Wspomnienia Retro Ladies

by Michał Kwiatkowski for warsztaty

Drodzy! Nasze weekendowe święto kobiet minęło w mgnieniu oka! Czas na podsumowanie!

Było tak jak się spodziewaliśmy, nadzwyczaj cudownie! Tyle się działo! Sale warsztatowe przepełniały energia i śmiech, a impreza skończyła się tuż przed świtem! W przeciągu 6,5h warsztatów uczestniczki pogłębiły samoświadomość, nauczyły się wyrażać poprzez ruch swoją osobowość, przyswoiły potężną dawkę kroków jazzowych i odkryły ich kobiecą stronę, a także poznały ciekawą formę pracy nad ciałem, otwierając się tym samym na nowe możliwości i zostały zaznajomione z tajnikami odgrywania roli performera, po czym zawładnęły parkietem!

Drogie uczestniczki, dziękujemy za Waszą obecność i zaangażowanie. Uwielbiamy każdy moment z Wami spędzony! Drodzy prowadzący, Ania, Piotr, Anna, Betty Q, Samanta, dziękujemy za współtworzenie tego wydarzenia! Byliście cudowni, z Waszą pomocą rozkwitło wiele kobiecych serc!

W odpowiedzi na rosnącą liczbę pytań, informujemy, że wciąż możecie dołączyć do naszych regularnych zajęć solowych (Authentic Jazz/Charleston) prowadzonych na dwóch poziomach zaawansowania, w każdą środę o 19 i 20:30, pod czujnym okiem instruktorskim Martyny i Ani. Zainteresowanym większą dawką Burleski, donosimy, że Betty również otwiera grupy zajęciowe i trzyma tam dla Was miejsca. Z kolei Państwo Makowieccy zapraszają na swoją gimnastykę w każdą sobotę na godzinę 9 rano.
Szczegóły na podanych niżej stronach internetowych.

Shim Sham Lindy Hop Warszawa
Betty Q

Mamy nadzieje zobaczyć Was wkrótce! Dobrego tygodnia i niech moc będzie z Wami!

Next post Jak znaleźć inspiracje swingowe w internecie

Dla każdego tancerza przychodzi taki czas w życiu, że nie chce już tańczyć do tych…