ShimSham - warszawski swing | Szkoła tańca
back

Warsztaty wprowadzające do Lindy Hop 25 – 26 lipca

Podstawowe kroki, zabawa muzyką – brzmi jak doskonały plan na weekend.

tumblr_mv8vydM7cq1sr1ki0o1_1280
25 – 26 lipca organizujemy warsztaty wprowadzające do Lindy Hop aby wszyscy zainteresowani mogli dołączyć do jednej z regularnych grup, które ruszają z początkiem wrzesnia (więcej na stronie z grafikiem ).

Zajęcia są dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tańcami swingowymi oraz dla tych, którzy chcieliby przypomnieć sobie podstawy.

Koszt

Grupa początkująca: 50 pln za 5 godzin zajęć

Dane do przelewu uczestnicy otrzymują po potwierdzeniu rejestracji przez Organizatora.

Harmonogram zajęć

25 lipca

10:00 – 13:00 Zajęcia

26 lipca

11:00 – 13:00 Zajęcia

Miejsce

Zespół Szkół Specjalnych (ZSS) nr. 63, ul. Elektoralna 12/14 (sala na 1 piętrze) (wejście od tyłu Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki).

Zrzut ekranu 2015-04-07 o 11.13.36

Rejestracja

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

 

Regulamin

REGULAMIN WARSZTATÓW
Warsztaty Wprowadzające z Lindy Hop

 1. Warsztaty taneczne (zwane dalej „Warsztatami”) będą prowadzone pod nazwą „Warsztaty wprowadzające Lindy Hop”.
 2. Organizatorami Warsztatów jest Szkoła Tańca ShimSham.pl (zwana dalej „Organizatorem”).
 3. Warsztaty odbywają się w dniu 25 i 26 lipca 2015r.
 4. Udział w Warsztatach może wziąć osoba, która ukończyła 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego (zwany dalej „Uczestnikiem”).
 5. Warunkiem wzięcia udziału w Warsztatach jest rejestracja za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego na stronie internetowej www.shimsham.pl oraz dokonanie wpłaty na konto Organizatora.
 6. Wpłaty dokonuje się na konto Organizatora zgodnie z wytycznymi zawartymi w potwierdzeniu rejestracji. Jeżeli uczestnik nie dokona wpłaty w oznaczonym terminie jego rejestracja przepada.
 7. Jeżeli Uczestnik zrezygnuje z udziału w Warsztatach wpłacona kwota nie zostanie zwrócona.
 8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników oraz za rzeczy wartościowe, które mogą zostać zagubione, zniszczone lub skradzione Uczestnikom.
 9. Organizator ma prawo do wykluczenia z udziału w Warsztatach osób, które, zakłócają przebieg zajęć, znajdują się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w harmonogramie warsztatów w trakcie ich trwania.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do fotografowania, nagrywania i filmowania zajęć oraz wykorzystania uzyskanego materiału w celach promocyjnych na wszelkich polach eksploatacji.
 12. Uczestnik Warsztatów wyraża zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji Organizatora w przypadku publikacji zdjęć i filmów.
 13. Zgłoszenie udziału w Warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr nr 133 poz. 883.
Prev post Boogie Woogie dla papugi

Kto z Was tańczy Lindy Hop? Kilkoro? Może kilkanaścioro? Znajomy, koleżanka… Co to w ogóle…

Next post Ruszyły zapisy do nowych grup

I mamy dla was więcej grup do wyboru! Od wrzesnia ruszamy z zajęciami dla początkujących…