Lindy Hopper’s Delight 22 – 24 czerwca

Z okazji zakończenia sezonu i rozpoczęcia wakacji zapraszamy na Lindy Hopper’s Delight :)

Lindy Hopper's Delight
W planach mamy warsztaty Lindy Hop z dwiema zagranicznymi parami, pokazy grup zajęć regularnych i dwie potańcówki z muzyką na żywo!

Instruktorzy

Damyan & Barbi lindy hopBarbi & Damyan

Barbara tańczy od 9 roku życia i przeszła drogę od baletu, modern jazzu i tańca towarzyskiego. Od 4 lat uczy tańców swingowych i organizuje wydarzenia w Budapeszcie i poza nim.
Damyan jest natomiast idealnym połączeniem bułgarskiego szaleństwa i profesjonalizmu. Jest nauczycielem, organizatorem, konferansjerem i DJem w jednej osobie. Na co dzień mocno zaangażowany w taneczną scenę w Sofii.
To połączenie węgiersko-bułgarskiej energii gwarantuje niezapomniane zajęcia i imprezy!
Rokas spędza czas odkrywając historię tańca jazzowgo i lokalnie szerzy kulturę jazzu podczas pokazów i będąc DJem.

 

 

Roser & Leonardo

Druga para to Roser i Leonardo!
Roser jest instruktorką Lindy Hop, aeriali i Solo Jazzu z Barcelony. Zaczęła od przygody z gimnastyką mając zaledwie 3 lata, a z czasem wkroczyła w cyrkowy świat. Do roku 2011 poznawała różne techniki taneczne, jednak przez ostatnie 7 lat poświęca się głównie swingowi ucząc w Barcelonie i za granicą.

Leonardo pochodzi z Rzymu, zaczął swoją przygodę z tańcem jako trzynastolatek. Pierwsze kroki stawiał w Hip Hopie i pokrewnych mu stylach, w których występował, trenował i uczestniczył w turniejach na poziomie narodowym. On także przeszedł przez wiele technik tanecznych, wierzy w to, że czerpanie wiedzy z różnych stylów pozwala zdobyć większą świadomość ciała i ruchu, a co za tym idzie połączyć się z drugą osobą w czasie tańca.

 

 

 

 

 

 

 

Harmonogram

W piątek czeka was potańcówka do muzyki na żywo.
W sobotę zajęcia i wieczorna potańcówka z pokazami.
W niedzielę zajęcia oraz wymianka ciuchowa podczas tea party.
Szczegóły wkrótce!

Zajęcia

Przed zajęciami odbywa się obowiązkowy audition, który pozwoli instruktorom podzielić Was na dwie grupy. Minimalny poziom aby uczestniczyć w warsztatach to 1 rok tańca.
Każda grupa będzie miała każdego dnia po 1,5h z każdą z dwóch par. W sumie 6 godzin zajęć w ciągu jednego weekendu :)

Lokalizacje

Potańcówka w piątek – Barka Sen nocy letniej
Miejsce zajęć w sobotę i w niedzielę – okolice ulicy Stawki. Szczegóły podamy wkrótce
Potańcówka w sobotę – Klub Monta, parkiet na świeżym powietrzu
Niedzielne tea party i swingowa wymianka ciuchowa – szczegóły podamy wkrótce

Cennik

Full pass:
180 pln (warsztaty, tastery, potańcówki)

Wstęp na pojedynczą potańcówkę: 
20 pln przy wejściu

Rejestracja

Jedna osoba = jedno wypełnienie formularza = jeden adres email
One person = one registration

Osoby rejestrujące się w pojedynkę otrzymają email czy mamy dla nich partnera i kiedy mogą dokonać płatności.
If you sign in as single you will receive additional confirmation that we found a pair for you and that we can proceed with your registration.

Twój adres jest nam potrzebny w celu przesłania Ci potwierdzenia rejestracji oraz informacji związanych z naszym wydarzeniem

Twój partner też musi wypełnić formularz. Przypomnij mu o tym! :) / Your partner needs to fill this form as well.

tak/yes

takZgadzam się na wysłanie mi od czasu do czasu maili odnośnie wydarzeń organizowanych przez ShimSham.pl / I want to receive newsletter form time to time.

Pola oznaczone * są wymagane

Regulamin

 1. Warsztaty taneczne (zwane dalej „Warsztatami”) będą prowadzone pod nazwą „Lindy Hopper’s Delight”.
 2. Organizatorami Warsztatów jest Szkoła Tańca ShimSham.pl (zwana dalej „Organizatorem”).
 3. Warsztaty odbywają się w dniu 22 – 24.06.2017r.
 4. Udział w Warsztatach może wziąć osoba, która ukończyła 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego (zwany dalej „Uczestnikiem”).
 5. Warunkiem wzięcia udziału w Warsztatach jest rejestracja za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego na stronie internetowej www.shimsham.pl oraz dokonanie wpłaty na konto Organizatora.
 6. Wpłaty dokonuje się na konto Organizatora zgodnie z wytycznymi zawartymi w potwierdzeniu rejestracji. Jeżeli uczestnik nie dokona wpłaty w oznaczonym terminie jego rejestracja przepada.
 7. Jeżeli Uczestnik zrezygnuje z udziału w Warsztatach na 7 dni przed warsztatami to wpłacona kwota nie zostanie zwrócona.
 8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników oraz za rzeczy wartościowe, które mogą zostać zagubione, zniszczone lub skradzione Uczestnikom.
 9. Organizator ma prawo do wykluczenia z udziału w Warsztatach osób, które, zakłócają przebieg zajęć, znajdują się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w harmonogramie warsztatów w trakcie ich trwania.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do fotografowania, nagrywania i filmowania zajęć oraz wykorzystania uzyskanego materiału w celach promocyjnych na wszelkich polach eksploatacji.
 12. Uczestnik Warsztatów wyraża zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji Organizatora w przypadku publikacji zdjęć i filmów.
 13. Zgłoszenie udziału w Warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr nr 133 poz. 883.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!