Galeria

2015 Retro Ladies

W maju zorganizowaliśmy warsztaty skierowane tylko do Pań. Tancerki miały możilwość poszerzyć swoje horyzonty jesli chodzi o ruch ciała, jego świadomość i ekspresję w tańcu.

2014 Dragon Swing

Piękne zdjęcia z budki zdjęciowej na Dragon Swing

2014 Retro Weekend Summer's End

Taka była zabawa na Retro Weekend Summer's End. Nie zapomnijcie zapisać się na kolejną edycję na www.retroweekend.pl

2014 I Charleston Warsaw

Film „I Charleston Warsaw" zrealizowany przez szkołę ShimSham wpisuje się w ogólnoświatowy projekt „I Charleston the World". Inicjatorem całego przedsięwzięcia jest francuska grupa SwingJammerz. Celem „IChtW" jest gromadzenie filmów z osobami tańczącymi Charlestona oraz ich miastami rodzinnymi w rolach głównych. Teraz także Warszawa dołączyła do Charlestonowej mapy Świata.

2013 Dragon Swing

A tak się bawiliśmy na Dragon Swing w Krakowie. Koniecznie zobaczcie co wyprawialiśmy w kopalni w Wieliczce

2013 Retro Weekend Wrzesień

Druga edycja Retro Weekend. Lindy Hop w Warszawie pełną gębą.

2013 Retro Weekend

Zobaczcie jak się bawiliśmy na naszym pierwszym dużym festiwalu i jaki prezent zgotowali nam uczniowie na pierwszy rok działalności

2012 Dragon Swing

W albumie znajdziecie kilka naszych zdjęć z imprez w ramach festiwalu Dragon Swing w Krakowie. Trzecia edycja tego festiwalu była wyjątkowa - główna impreza miała miejsce ponad 100 metrów pod ziemią w kopalni soli Wieliczka. Shimsham.pl zaznaczył swoją obecność w finałach Jack\'n\'Jill i Strictly Lindy.

2012 Retro Weekend w Swing & Sway

Warsztaty prowadzone przez Shimsham.pl w ramach pierwszej edycji Retro Weekendu w Krakowie. Bardzo dziękujemy Swing&Sway za zaproszenie. W albumie kilka zdjęć z zajęć autorstwa Ani Makselan i Jarka Rupiewicza.

2011 Warsztaty Shim Sham - Warsaw Street Party

Wśród całej grupy egzotycznych szkol tanecznych na Warsaw Street Party mielismy szanse pokazac sie takze my. Lindy Hop pojawil sie na ulicach stolicy, a jej mieszkancy mieli szanse udzialu w warsztatach pod chmurką.