Grafik

Zajęcia odbywają się w lokalizacjach:
  • Ośrodek Kultury Ochoty, Pawilon – ul. Grójecka 75,
  • Ośrodek Kultury Ochoty, ul. Radomska 13/21, wejście C
  • Gimnazjum Nr 16, ul. Skarżyńskiego 8.

Zapisy tutaj!

Zajęcia

Godziny
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
18:00 – 19:15

LH 1A

CH 1

18:30 – 19:45

LH 1B

LH 3B

 

LH 1C

19:20 – 20:35

LH 2A

CH 2

20:00 – 21:15

LH 2B

LH4

Gimnastyka Jazzowa

20:00 – 22:00

LH 2C

20:45 – 22:00

LH 3A

 

Practice

 

LH 1D

Prowadzący Piotr i Weronika Ania Robert i Martyna Michał i Bogna Piotr i Ania Szymon i Ola
Miejsce OKO Radomska Gimnazjum OKO Pawilon OKO Pawilon Gimnazjum OKO Radomska

Zajęcia w parach:

Practise

Grupa otwarta dla wszystkich uczestników zajęć, bez względu na poziom zaawansowania. Najlepsza okazja do powtórzenia materiału poznanengo na zajęciach!

Lindy Hop 1A, 1B, 1C i 1D

Grupy przeznaczone dla osób, które do tej pory nie miały styczności z tańcami swingowymi. W programie podstawy takich tańców w parach jak Jitterbug i Charleston. Zajęcia trwają 2 semestry, po którym należy zarejestrować się na zajęcia na poziomie LH 2. Płatność w kasie OKO lub przelewem (szczegóły poniżej).

Lindy Hop 2A, 2B i 2C

Grupy przeznaczone dla osób, które w poprzednim nazewnictwie grup ukończyły kurs na poziomie LH0.  W programie kontynuacja podstaw Charlestona oraz wprowadzenie do Lindy Hopa. Zajęcia trwają 2 – 3 semestry. Istnieje możliwość dołączenia do wyższej grupy w krótszym czasie. W sprawie szczegółów należy kontaktować się z instruktorem prowadzącym grupę Płatność w kasie OKO lub przelewem (szczegóły poniżej).

Lindy Hop 3A i 3B

Grupa przeznaczona dla osób, które ukończyły kurs na poziomie LH 2. W programie materiał na poziomie średniozaawansowanym z takich tańców jak Jitterbug, Charleston, Lindy Hop, Balboa. Zajęcia trwają 2 – 3 semestry.
Obowiązuje audition. Płatność w kasie OKO lub przelewem (szczegóły poniżej).

Lindy Hop 4

Grupa przeznaczona dla osób, które ukończyły kurs na poziomie LH 3 i w tańcach swingowych czują się już bardzo swobodnie, a także poszerzają swoją wiedzę na międzynarodowych warsztatach i festiwalach.
Obowiązuje audition. Płatność w kasie OKO lub przelewem (szczegóły poniżej).

Balboa

3 miesięczny kurs podstawowych kroków szybkiego i bardzo popularnego tańca swingowego, który właśnie pojawia się w Polsce. Kursanci zapoznają się z terminami i stylami Pure Bal i Bal-Swing.
Nie obowiązuje audition. Płatność w kasie OKO lub przelewem (szczegóły poniżej).

Zajęcia solo:

Charleston 1

Grupa CH1 będzie prowadzona od zupełnych podstaw, tak by nawet osoby bez tanecznego doświadczenia mogły czerpać z niej przyjemność. Nie oznacza to jednak, że ci zaznajomieni już ze swingiem będą się tam nudzić, wręcz przeciwnie. CH1 to doskonałe miejsce do pracy nad techniką swojego ruchu, a także kopalnia jazzowych wariacji. Będzie dużo o muzykalności i kreowaniu własnego stylu tańca, a z miesiąca na miesiąc poziom trudności wprowadzanych figur będzie wzrastać, tak by finalnie każdy czuł się w pełni wyposażonym, samodzielnym tancerzem, gotowym do podboju sceny.
Nie obowiązuje audition. Płatność u instruktorów.

Charleston 2

CH2 docelowo ma być grupą dla tancerzy z dużą znajomością figur solowych, czyli tych, którzy uczęszczali na Solo przez conajmniej jeden semestr, albo tych znających popularne choreografię, typu: ShimSham i Tranky Doo. W ramach zajęć będziemy poszerzać nasz repertuar o bardziej skomplikowane kroki i przejścia, doskonalić własną technikę, a także tworzyć oryginalne choreografie. Planowana jest też nauka znanych, bardziej zaawansowanych układów, jak np.: Big Apple oraz wspólne występy.
Tych, którzy lubią wyzwania zachęcamy do zapisania się na obydwa poziomy. W końcu przyjemności z tańca nigdy zbyt wiele.
Nie obowiązuje audition. Płatność u instruktorów.

Gimnastyka jazzowa

Grupa przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą poprawić swoją technikę tańca. W programie zajęć praca m. in. nad koordynacją ruchową i techniką obrotów.
Nie obowiązuje audition i rejestracja (wystarczy pojawić się na zajęciach). Płatność u instruktorów .

Zapisy tutaj!

Cennik

LH, Balboa i CH – 100 PLN miesięcznie (przeważnie 4 zajęcia w miesiącu, płatne za miesiąc z góry),
Gimnastyka jazzowa – 140 PLN miesięcznie (płatne na pierwszych zajęciach) lub 40 za pojedyncze zajęcia,
Na drugie i kolejne zajęcia 50% zniżki

Płatność

Płatności za pierwsze zajęcia dokonujemy dopiero po otrzymaniu potwierdzenia mailem, iż jest dla Państwa miejsce w grupie. Opłaty dokonane przez osoby bez potwierdzenia będą zwracane.

Zajęcia w OKO – płatność w kasie OKO lub przelew:
Tytuł: shimsham <grupa> <imię i nazwisko uczestnika> <miesiąc za który płacisz>
przykład: shimsham CH1 LH3 Szymon Gołębiewski marzec
Nr konta: 29 1030 1508 0000 0008 1566 7018
Adres: Ośrodek Kultury Ochota, ul. Grójecka 75, Warszawa

Pierwszy taniec

Jesteś zainteresowany przygotowaniem pierwszego tańca w stylu swingowym? Jeśli macie czas na przynajmniej godiznę nauki z nami i godzinę nauki w domu to zostaw nam wiadomość a odezwiemy się do Ciebie ze szczegółami.

Imię i nazwisko (wymagane)

Twój adres email żebyśmy wiedzieli komu odpisać (wymagane)

Termin wesela