ShimSham - warszawski swing | Szkoła tańca

Anna i Piotr Makowieccy

Anna i Piotr Makowieccy

Małżeństwo, które połączyła wspólna pasja – taniec.

Anna i Piotr pracują razem od ponad 25 lat. Ich wychowankowie to obecnie najlepsi w Polsce trenerze i choreografowie wielu technik tanecznych (m.in. Weronika i Michał Kwiatkowscy, Anna Jujka, Jacek Gumienny, Małgorzata Duk).

To niezwykle charyzmatyczni instruktorzy, ich cierpliwość i wyjątkowo metodyczny sposób prowadzenia zajęć sprawiają, że kursanci zakochują się w tańcu już po pierwszych zajęciach a poczucie humoru zjednuje im sympatię ludzi.

West Coast Swing to ich druga po Boogie Woogie taneczna pasja, którą starają się zaszczepić wśród polskich tancerzy. Stale rozwijają się jako instruktorzy ucząc się od najlepszych amerykańskich nauczycieli na warsztatach w Europie i USA . Są pionierami tego stylu w Polsce, jako pierwsi zaprosili do naszego kraju nauczycieli z USA. Są współorganizatorami pierwszego w Polsce festiwalu „Warsaw Swing”, podczas którego na parkiecie spotykają się tancerze WCS z całego świata. Obecnie pod nazwą Warsaw Swing kryje się cała seria warsztatów i imprez organizowanych przez Anię i Piotra.