ShimSham - warszawski swing | Szkoła tańca

Warsztaty Balboa od podstaw 22-23 Marca

Muzyka przyśpiesza, a Ty chcesz zostać na parkiecie? Lindy Hop nie wystarcza i chcesz nauczyć się nowego tańca swingowego? Może potrzebujesz stylu, który jest dedykowany butom na obcasach, a marynarka wytrzymuje na plecach więcej niż dwie piosenki?
Zapraszamy na warsztaty Balboa! Mówi się, że jest ma ona sprawiać przyjemność tancerzowi, nie oglądającym, jednak potrafi być spektakularna. O czym mówimy? Zobaczcie sami!

Zajęcia odbędą się w nowej formule, 2 godziny warsztatów w piątek wieczorem i 3 w sobotę rano.

Informacje

Z uśmiechem na ustach w świat Balboa wprowadzą Was (lub odświeżą podstawy) Bogna i Piotrek.

80 PLN za 5 godzin zajęć

Więcej informacji wkrótce

Warsztaty Lindy Hop od podstaw 23-24 Marca

Lubisz klimat retro? Szukasz nowej aktywności fizycznej? Czas nauczyć się tańczyć? Chcesz znaleźć hobby, w którym pełno uśmiechniętych osób? Kręci Cię swing i jazz? Nie lubisz sztywnych ram i choreografii – chcesz improwizować?
Jeśli choć na jedno pytanie odpowiadasz twierdząco, to mamy dla Ciebie kuszące rozwiązanie :)
Wejdź na parkiet pełen pasjonatów tańców swingowych!

Zapraszamy do udziału w intensywnych weekendowych warsztatach z energicznego tańca swingowego – Lindy Hopa. W planie 5 godzin zajęć rozłożonych na 2 dni.

Zajęcia skierowane do osób, które wcześniej nie uczyły się Lindy Hopa lub pragną powtórzyć podstawy, by poczuć się pewniej na parkiecie. A jeśli po prostu jesteście ciekawi jak wyglądają tańce lat prohibicji, to jest to dobra okazja aby łyknąć klimatów retro.

Polecamy wyposażenie się w butelkę wody, wygodne buty z płaską podeszwą (na przykład trampki) i uśmiech :)

Pierwszeństwo w przyjmowaniu zgłoszeń mają pary, więc namawiajcie znajomych aby rejestrowali się z Wami. Osoby zgłaszające się solo będą przyjęte tylko pod warunkiem zachowania odpowiednich proporcji w grupie.

Informacje

Martyna Konieczny i Paweł Gajkowski

80 PLN za 5 godzin zajęć

Zajęcia odbędą się w LXXXI Liceum Ogólnokształcącym im. Aleksandra Fredry na ul. Miłej 7

Sobota:
10:00 – 13:00

Niedziela:
11:00 – 13:00

VarCity Bal 5-7 kwietnia

Poznajcie Balboa.
W latach 20. i 30. na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych jazzmeni grali szybko, a chętnych do tańca było wielu. Sale balowe pękały w szwach, a tancerze przebierali nogami od zmierzchu do świtu. Nie ma tempa zawrotnego – jest tempo do Balboa. Nie ma za mało miejsca na parkiecie – jest miejsce na Balboa.

Za dnia czas na zajęcia dla osób, które miały już styczność z Balboa, a w piątkowy i sobotni wieczór bawimy się na potańcówkach.

Więcej informacji wkrótce!

Informacje

Zajęcia poprowadzą Nóra i Ákos – energetyczna węgierska para, która przyjedzie do nas z Budapesztu. Kochają swingowe tańce takie jak Balboa, Lindy Hop, Charleston i stepowanie, są wielkimi fanami muzyki jazzowej.
Razem tańczą Balboa od 5 lat i od kilku lat poza uczeniem lokalnie zaczęli szerzyć swoją ideologię tego tańca na socjalnym parkiecie i podczas pokazów. Są aktywnymi uczestnikami konkursów Balboa w Europie.
Podczas zajęć utrzymują lekką i przyjazną atmosferę, ale możesz mieć pewność, że na lekcji dasz z siebie wszystko.

Cena: 180 zł (4 godziny zajęć, taster, dwie potańcówki, niespodzianki)

Więcej informacji wkrótce